+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення тарганів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Таргани дуже живучі і всеїдні. Позбутися від них домашніми засобами і спреями не завжди вдається, або ефект триває дуже короткий час. Таргани давно звикли до хімічних засобів і не реагують на них. Народні засоби діють ще менш ефективно – приманки для них смачні і не приносять жодної шкоди. 

Часто ви купуєте засоби від тарганів в сподіванні позбутися від комах у будинку або хоча б скоротити їх кількість. Але все це не приносить відчутного результату, оскільки усаті самки відкладають яйця швидше, ніж загинуть дорослі особини. На допомогу прийде професійна дезінсекція від тарганів. 

Представники компанії приїжджають швидко, проводять процедуру знищення паразитів і дають гарантію, що непрохані гості більше не турбують. І дуже важливий фактор – в професійній дезінсекції використовуються ефективні речовини, безпечні для людей і тварин. У нашій компанії працюють фахівці з величезним досвідом. Вони використовують абсолютно безпечні засоби і застосовують ефективну техніку обробки, перевірену роками.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Як підготуватися до приходу фахівців

Перед приходом фахівців DezClean, щоб обробка приміщень від тарганів була виконана ретельніше, рекомендуємо провести підготовку приміщення:

– Прибрати всі харчові продукти, предмети гігієни, медикаменти, дитячі іграшки, столові прилади, іграшки домашніх тварин у пакети
– Сховати у шафі всі текстильні предмети: одяг, м’які іграшки, рушники тощо.
– Розкласти та відсунути меблі
– Лаковані столи, побутову техніку, картини, статуетки та інші предмети інтер’єру накрити плівкою
– Виконати вологе прибирання із застосуванням миючих засобів.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Наші технології боротьби з тарганами

Принцип обробки від тарганів полягає в розпиленні інсектицидного складу спеціальним парогенератором по всім поверхням приміщення. Зіштовхуючись з інсектицидом, тарган отруюється і заражає інших особин. У найближчий час всі комахи, а також їх личинки, опиняються отруєні і гинуть. Обробка приміщення проводиться одним із двох методів – гарячим або холодним туманом.

Холодний туман

Холодний туман – технологія знищення тарганів шляхом розпилення отруйного складу кімнатної температури. Потужний парогенератор перетворює інсектицидний розчин у густий пар мікрочасток розміром до 80 мікрон. Протягом 3 годин інсектицид перебуває у відвішеному стані і максимально заповнює всі простори приміщення.

Поступово осідаючи, отруйною хмарою покриваючи всі поверхні, включаючи стіни та стелю. Частинки отрути проникають у щілини за меблями між підлогою та плинтусом, у простір відклеєних шпалер та інші важкодоступні місця, де найчастіше мешкають таргани.

Найкращий вибір для квартир і невеликих закритих приміщень.

Гарячий туман

Гарячий туман – метод обробки, схожий з холодним туманом. Принцип дії той же – генератор туману наповнюється інсектицидним розчином, який розпилюється у приміщенні. Але в даному випадку розчин нагрівається до 90°C, внаслідок чого він розпадається на ще менші частинки – розміром всього до 10 мікрон. Вони залишаються у відвішеному стані до 10 годин.

Туман заповнює всі щілини, навіть мікротріщини поверхонь. Саме ця особливість дозволяє йому тривалий час залишатися в повітрі та максимально заповнювати простір, що робить гарячий туман найефективнішим способом знищення тарганів.

Найкраще рішення для великих площ та приміщень з високим рівнем зараження.

Часті запитання

Таргани переносять збудників кишкових захворювань, є переносниками яєць гельмінтів (паразитичних черв’яків, що мешкають в організмі людини), кусають дорослих та дітей, викликають алергічні реакції. При виявленні тарганів у Вашій оселі рекомендуємо відразу звернутися до професіоналів!

При обробці ми використовуємо лише сучасні, сертифіковані препарати четвертого класу мало небезпечних речовин. До цього класу небезпеки належить, наприклад, рідина для миття посуду фірми Fairy. Препарати повністю нешкідливі для людини та свійських тварин, для квітів та будь-якого типу рослин. Інсектициди мають кишково-контактну дію. Це означає, що у момент отруєння у комах перестає працювати травна система, тобто. вони перестають харчуватися, потім настає гостре кишкове отруєння та загибель. Найефективніші інсектициди для боротьби з тарганами доступні лише на професійному рівні. Наші фахівці з виведення тарганів також мають у своєму розпорядженні обладнання та досвід, які дозволяють ефективніше і точніше застосовувати інсектициди.

Час обробки залежить від площі приміщення та ступеня зараженості. Обробка стандартної однокімнатної квартири разом із часом, відведеним на оформлення документів, займає близько півгодини. Двокімнатної – 40-50 хвилин.

Знищення тарганів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами