+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення кротів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Боротьбу з кротами слід розпочинати негайно, як тільки на ділянці буде виявлено першу кротовину – специфічний земляний конус з отвором посередині. Як більшість комахоїдних, вони надзвичайно плідні. Пара, що оселилася на ділянці, за літній сезон може двічі, а то й тричі принести потомство, яке з азартом почне освоювати підземні володіння, риючи безліч ходів.

Найефективнішим способом, що дозволяє позбавитися кротів, є звернення до фахівців-дератизаторів Dez Clean. Вони мають великий досвід у виявленні житла гризунів. Зможуть визначити перебування гніздової камери, в якій кріт відпочиває вдень. Підібрати найбільш ефективні засоби боротьби, які не шкодять людині свійським тваринам та рослинам.

За допомогою професійних методів наші фахівці зможуть гарантувати 100% результат від дератизації об’єкта.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечні кроти?

Привабливе і безпорадне на поверхні землі, але у своїй рідній стихії – під землею, дуже рухливе і спритне звірятко. Він напрочуд швидко пересувається прокопаними тунелями. Навіть помітивши крота у норі, зловити його дуже складно. Він моментально ховається в одній зі своїх норок. Та й ловити крота руками небезпечно. Справа в тому, що він може вкусити. Небезпечний не сам укус, а ймовірність зараження.

Як більшість комахоїдних, кріт є рознощиком великої кількості хвороб, небезпечних для людини:

– На кроті завжди мешкає безліч паразитів. В основному блохи, які можуть перейти на людину;
– Кроти є переносниками смертельно небезпечних захворювань. Одна з них – туляремія;
– Поверхнево розташовані підземні ходи часто обрушуються, якщо на них наступити ногою. Це спричиняє травми нижніх кінцівок. Особливо страждають від цього діти та люди похилого віку;
– Звірятко порушує підземні комунікації, оселившись поблизу будівлі, він може прокопати хід у підвал.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Підготовка до дератизації

Дератизація від кротів не потребує ретельної попередньої підготовки. Рекомендується прибрати з ділянки весь інвентар, звільнивши місце для роботи спеціалістів. Закрийте або видаліть резервуари з водою. Захистіть доступ на територію для дітей, домашніх тварин. Якщо на ділянці висока трава – скосіть її. Фахівець має бачити нори кротів. Також подбайте про те, щоб на території не було сміття та інших предметів, які можуть ускладнити процес дератизації.

Середній час проведення заходів – 60 хвилин. Може змінюватися в залежності від площі території, що обробляється.

Після проведення обробки не потрібне проведення очисних заходів. Використовувати ділянку за призначенням можна через 3-24 години після завершення обробки.

Методи обробки

Застосовувані способи безпечні для людей та тварин, проте вимагають дотримання заходів безпеки.

Газація нір. За допомогою обладнання нори заповнюються отруйними парами. Засоби, що використовуються, проникають глибоко в грунт, знищуючи всю популяцію кротів. Тварини, що не зазнали впливу газу, виповзають назовні. Метод не завдає шкоди ґрунту та рослинам. Ефективно справляється з поставленим завданням.

Фумігація. На території розпорошується спеціальна суміш. Щільна газоподібна речовина дозволяє знищити гризунів у випадках, якщо інші методи виявилися неефективними. Фумігація може використовуватися як додатковий метод у комплексі з іншими способами.

Використання приманок, пасток. Метод малоефективний і може застосовуватися як самостійний захід боротьби. Фахівці рідко вдаються до нього. Може використовуватися як допоміжний засіб у комплексі з іншими видами боротьби.

Застосування відлякувачів. Застосовується на завершальній стадії боротьби з гризунами. Є методом профілактики. Дозволяє не допустити повторного зараження ділянки. Для здійснення методу захисту застосовуються ультразвукові відлякувачі, екстракти рослин, феромони тварин тощо.

Обробка від кротів може включати кілька способів боротьби. Після огляду об’єкта фахівець самостійно вирішує якийсь метод застосовувати. Всі препарати, що використовуються в нашій роботі, є абсолютно безпечними для людей і тварин. Не завдають шкоди рослинам, ґрунту.

Знищення кротів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами