+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення клопів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Клопи живучі, неприємні, небезпечні і завдають безліч незручностей, тому рятування від них є необхідною, хоч і непростою процедурою. Замовляйте послуги нашої служби зі знищення клопів за низькою ціною з гарантією, обробка від клопів вирішить проблему.

Зіткнутися з навалою непроханих гостей можуть мешканці міських квартир, приватних будинків, власники бізнесу та службовці офісів. Професійне знищення клопів у квартирі або іншому об’єкті з гарантією на рік. Доручіть справу досвідченим фахівцям.

Щоб від клопів позбутися значно швидше, рекомендовано негайне звернення до професіоналів! Вони впораються з вирішенням навіть найскладнішої ситуації.

Серед головних переваг звернення до спеціалізованої компанії необхідно виділити:

– Застосування лише професійних та ефективних засобів.
– Робота у зручний для клієнта час.
– Найбільш вигідна вартість пропозиції.
– Відсутність загрози для домашніх тварин.
– Швидке вирішення наявної проблеми.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Як підготуватися до приходу фахівців

Для ефективного та 100% гарантованого знищення клопів необхідно заздалегідь підготуватися до приходу фахівців. Насамперед потрібно прибрати в герметичні пакети:
– Продукти харчування (можна просто прибрати у холодильник);
– Предмети особистої гігієни – зубні щітки, мочалки, гребінці;
– Лікарські засоби;
– Столові прилади та посуд;
– Дитячі іграшки;
– Предмети свійських тварин – миски, повідки, іграшки.

Обов’язково подбайте, щоб весь одяг, постільна білизна також були захищені від попадання речовини, що розпорошується туманом (для цього можна прибрати в пакети і в шафу, а потім випрати при високій температурі). Не забудьте про картини, лаковані меблі, побутові прилади та інші дорогі речі – накрийте їх плівкою або винесіть на балкон, якщо така можливість є.

По-друге, розкладіть меблі, якщо є така можливість. Фахівцям буде необхідно обробити кожен міліметр улюблених місць гніздування клопів, особливо у важкодоступних місцях, де люблять ховатися непрохані гості. Знищення клопів – заняття не просте, що вимагає уваги до кожної щілини та кожного затишного містечка, розташованого під диваном чи кріслом.

Ну і по-третє, зробіть вологе прибирання приміщення із застосуванням миючих засобів.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Ознаки появи у квартирі клопів

Знищення клопів – це нескладно, якщо є можливість звернутися до фахівців. Які ж чинники говорять про присутність у будинку клопів? Рекомендується терміново викликати спеціалізовану бригаду та виконати дезінфекцію квартири від клопів, якщо ви помітили наступні сліди паразитів:

дрібне жовтувате лушпиння, схоже на шкірку від маленького насіння (це хітинові оболонки, які скидаються клопами в процесі линяння);

точкові плями крові на постільній білизні (виникають, якщо ви випадково розчавили ситого паразита);

укуси на тілі (зазвичай сильно сверблять і схожі на яскраво-червоні крапки, проходять досить швидко, але приносять сильний дискомфорт);

фекалії клопів (дрібні кульки бурого кольору, що неприємно пахнуть); різкий запах дешевого та неякісного коньяку (це феромони, які випускають у процесі своєї життєдіяльності ці комахи).

Наші технології боротьби з клопами

Холодний туман

Травлення клопів даним способом проводиться за допомогою розпилення дезінфікуючих хімічних засобів. Розчин змішується з повітрям і виходить хмара, схожа на туман, яка знищує клопів. Він називається холодним, оскільки хімікат приймає температуру довкілля. Для розпилення використовують спеціальний генератор. Обробка від клопів даним методом популярна серед клієнтів, оскільки склад швидко заповнює собою весь вільний простір і комахам не вдасться сховатися від дезінсекції. Дрібно-дисперсні краплі надовго затримуються в повітрі (в середньому на 4 години), після чого рівномірно осідають на всіх поверхнях. Таким чином знищення клопів у квартирі туманом дозволяє витравити паразитів, що сховалися в найдальших куточках. Результатом дезінфекції стає якісна обробка приміщень навіть зі складним плануванням.

Гарячий туман

Розпилюють хімікат за допомогою спеціалізованого приладу. Однак у цьому випадку розчин ще додатково підігрівається. Це робиться тому, що клопи вкрай чутливі до різких та сильних перепадів температури. Навіть одноразова обробка гарячим туманом дозволяє знищити всі дорослі особини, а також їх відкладені яйця. За рахунок дрібнодисперсного розпилення туман добре проникає в щілини і дозволяє обробити кожен куточок приміщення в процесі дезінфекції від клопів. При такому виді обробки з використанням високих температур необхідно попередньо оцінити оздоблення приміщення. Наші фахівці проведуть дезінсекцію та позбавлять вас від клопів без шкоди для квартири чи офісу за доступною вартістю.

Часті запитання

Клопи – кровосисні паразити, і в цьому їхня головна небезпека. Укуси клопів призводять до появи сверблячки і корости. При алергічних реакціях можлива поява головного болю, нудоти, підвищеної температури, розладу сну. При загостреннях можливий летальний кінець. При укусі клопом маленької дитини може розвинутися залізодефіцитна анемія, що призводить до недокрів’я або зниженого гемоглобіну. Укуси постільних клопів небезпечні для вагітних жінок, які більше страждають зниженим гемоглобіном.

При виявленні клопів у Вашій оселі рекомендуємо відразу звернутися до професіоналів!

При обробці ми використовуємо лише сучасні, сертифіковані препарати четвертого класу мало небезпечних речовин. До цього класу небезпеки належить, наприклад, рідина для миття посуду фірми Fairy. Препарати повністю нешкідливі для людини та свійських тварин, для квітів та будь-якого типу рослин. Інсектициди мають кишково-контактну дію. Це означає, що у момент отруєння у комах перестає працювати травна система, тобто. вони перестають харчуватися, потім настає гостре кишкове отруєння та загибель. Найефективніші інсектициди для боротьби з тарганами доступні лише на професійному рівні. Наші фахівці з виведення тарганів також мають у своєму розпорядженні обладнання та досвід, які дозволяють ефективніше і точніше застосовувати інсектициди.

Час обробки залежить від площі приміщення та ступеня зараженості. Обробка стандартної однокімнатної квартири разом із часом, відведеним на оформлення документів, займає близько півгодини. Двокімнатної – 40-50 хвилин.

Знищення клопів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами