+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Дезінсекція

знищення комах

Повне знищення комах. Використовуємо пастки, фумігацію, обприскування поверхонь, холодний та гарячий туман. Підбір методу дезінсекції залежить від типу об’єкта, сезонності та виду комах.

Дезінсекція – один із видів санітарної обробки, спрямований на повне знищення комах, що переносять інфекції, за допомогою хімічних засобів: генераторів гарячого або холодного туману. Санітарна служба Dez Clean допомагає знищувати клопів, проводити обробку від тарганів. Служба дезінсекції використовує сучасне обладнання, що проводиться професійними майстрами, з мінімальним стажем 5 років. Надаємо гарантію на всі роботи на харчових, складських, житлових об’єктах по всій Україні.

Dez Clean знищуємо всі види комах!
Звертайтесь уже сьогодні!

Послуги дезінсекція

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Дезінсекція в житлових приміщеннях проводиться за допомогою генератора холодного туману: інсектицид без запаху і кольору розпорошується в найімовірніших місцях комах. Діє як на дорослих особин, так і на личинки. За рахунок більшого розміру крапель (50-80 мікрон) препарат тримається не більше години, потім осідає на поверхню. При цьому жодних слідів на тканинах шкірі не залишається.

Ефективніша дезінсекція здійснюється за допомогою генератора гарячого туману (або зменшеною версією для невеликих приміщень або квартир). Препарат виходить у газоподібному стані та не підвищує вологість, температуру навколишнього середовища. За рахунок дрібніших крапель (до 8 мікрон) здатний проникати в важкодоступні місця. При такому методі дезінсекції не потрібно відсувати меблі. Як і холодний туман, дія препарату спрямована як на дорослих особин, так і на потомство.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами