+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Дератизація

знищення гризунів

Застосовуємо спеціальні отрути, які знищують щурів та мишей. Препарати розміщуються у підвалах, на горищах, у темних кутах виробничих об’єктів, біля контейнерів для сміття.

Дератизація – це комплекс заходів щодо боротьби з гризунами та технології знищення та контролю чисельності гризунів (щурів, мишей, полівок) у квартирах, на об’єктах усіх категорій, від виробничих приміщень до продовольчих складів і торгових центрів, а також на прилеглих територіях. Серед шкідників виділяють такі основні групи:

– синантропні щури – чорні та сірі;
– синантропні миші – будинки;
– умовно-синантропні мишоподібні гризуни – польова миша, руда полівка та звичайна полівка.

Боротьба з гризунами – це можливість позбавитися великих і дрібних гризунів, як у житлових, так і виробничих будівлях. Щури та інші гризуни надають небезпеку для життя та здоров’я людини, будучи переносниками понад 20 небезпечних захворювань, серед яких висипний тиф та сальмонельоз.

Економічна шкода від них також відчутна, це і зіпсоване обладнання, перегризання проводів електроживлення, знищення харчових продуктів та їх псування, оскільки зерно з екскрементами щурів та гризунів практично неможливо очистити та мішки продуктів доводиться утилізувати.

Dez Clean знищуємо всі види гризунів!
Звертайтесь уже сьогодні!

Послуги дератизації

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

При проведенні дератизації важливо врахувати багато факторів — видовий та статево-віковий склад гризунів, наявність кормової бази та харчові уподобання, поведінкові особливості щурів та мишей. Дуже велике значення має правильна оцінка санітарного утримання та санітарно-технічного стану приміщення, на якому проводиться робота. Вірна оцінка всіх цих факторів, вибір оптимальної тактики знищення гризунів у будинках – завдання, яке успішно вирішують фахівці нашої компанії. Завдяки багаторічному досвіду та високій кваліфікації фахівців нам під силу будь-які, найскладніші та масштабні завдання боротьби з гризунами. Ми виконуємо як разові замовлення, так і надаємо регулярні послуги зі знищення гризунів на об’єктах усіх категорій — харчових та комунальних, торгових, виробничих та громадських. Вас приємно здивують вигідні умови співпраці та невисокі ціни на наші послуги.

Компанія Dez Clean пропонує послуги з профілактичної дератизації по всій Україні. Це комплекс санітарно-технічних, екологічних та винищувальних заходів, спрямованих на знищення, або різке зниження чисельності гризунів (миші, кроти, щури) на об’єкті, що обслуговується з метою мінімізації господарської шкоди та нормалізації санітарно-епідеміологічної обстановки. 

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами