+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення мишей, щурів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Професійне знищення гризунів

Наша компанія надає послуги з дератизації по всій Україні як приватним клієнтам, так і юридичним особам. Ми використовуємо сучасне обладнання та ефективні хімікати. Наші бригади готові до виконання навіть найскладніших завдань. 

Виїзд фахівця можливий у будь-який зручний для вас час. Якщо після обробки населення гризунів не зменшилася, ми проведемо повторну дератизацію приміщення. Всі хімікати сертифіковані і нешкідливі для людини і навколишнього середовища.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечні миші та щури?

Поява гризунів у житловому, складському, офісному чи комерційному приміщенні може завдати чимало проблем. Позбутися шкідників складно. Вони розумні, вміють спілкуватися між собою і швидко попереджають зграю при виявленні смертельної небезпеки, тому легко оминають приманки та пастки. Розглянемо основну шкоду, яку завдають гризуни:

Знищення продуктів харчування. Голодні щури нишпорять всюди у пошуках їжі. Якщо вони проникли на склад із продуктами, до підвалу чи квартири, то ховати харчові запаси від них безглуздо. Шафи, перегородки, контейнери для них не перешкода, вони легко прогризають отвір і досягають своєї мети. 

 Збитки майна. Шкідники прогризають меблі не тільки для того, щоб дістатися їжі. В голод вони здатні харчуватися навіть синтетичними матеріалами, тому при великій популяції гризунів знищуються шпалери, плінтуси, дроти та різні предмети інтер’єру. Нерідко саме щури стають причиною загорянь та пожеж у приміщеннях, викликають поломку електроприладів. 

– Зараження небезпечними хворобами. Щури повзають всюди – у підвалах, сміттєвих контейнерах та на звалищах. Вони переносять небезпечні інфекції та паразитів, яких непомітно заносять у квартири, склади та приватні будинки. Такі зараження небезпечні як для людей, так і для домашніх тварин. У важких випадках можуть призвести до смерті.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Як підготувати приміщення до приходу фахівців

Ми рекомендуємо всім своїм клієнтам завчасно подбати про підготовку приміщення. Дата та час прибуття фахівців будуть з вами узгоджені. 

Вам необхідно: 

– Провести вологе прибирання у приміщенні
– Забрати весь посуд, предмети гігієни, іграшки в поліетиленові пакети, можна винести на балкон
– Надати доступ до підвалів, комор, важкодоступних місць 
– Прибрати з відкритого доступу всі продукти харчування

На період обробки у приміщенні не повинно бути сторонніх людей або домашніх тварин.
Допускається присутність власника у респіраторі та захисному костюмі. Подальші рекомендації щодо прибирання приміщення та заходів безпеки докладно розкажуть наші співробітники після обробки.

Способи дератизації

Спосіб дератизації підбирається виходячи із масштабів проблеми. Можна використовувати як механічний спосіб боротьби, і хімічний. Однак найбільший результат дає комбінація одразу двох методик.

Механічний метод
У разі вибору механічного методу боротьба з гризунами ведеться за допомогою різних пасток. Вони мають клейову основу із натуральним складом. Використання отруйних речовин не передбачається. Гризуни, спокусившись на привабливий запах, самі виходять до пасток і потрапляють у пастку. Їхню подальшу долю вирішує дератизатор.

Також можливе застосування пасток з отруйними речовинами. Найкраще віддавати перевагу конструкціям закритого типу. Вони виключають проникнення всередину пастки свійських тварин та дітей, відрізняються місткістю. Їх можна встановлювати у приватних будинках, дитячих та лікувальних закладах, а також приміщеннях, які не можна обробляти хімікатами.

Хімічний метод
І тут для знищення гризунів використовуються хімікати. Це можуть бути всілякі гранули та брикети, які розкладаються в місцях проживання тварин. Їх можна застосовувати як у підприємствах, і у приватних будинках. Приманку можна розкладати у підвалах багатоквартирних будинків. Однак необхідно стежити за тим, щоб доступ до отрути був обмежений для домашніх тварин.

Також можливе застосування методів холодного та гарячого туману. Хімічні речовини розпорошуються по приміщенню за допомогою генератора. Найдрібніші частинки розлітаються у всіх напрямках, проникають навіть у найскладніші та найвіддаленіші куточки. Після розпилення препарат продовжує чинити отруйну дію на гризунів протягом кількох тижнів і навіть місяців. Всі методи дератизації добре комбінуються і можуть використовуватися як доповнення один до одного.

Часті запитання

Гризуни є страшними переносниками смертельних вірусних захворювань. Вони псують майно, з’їдають великі запаси продовольства і можуть вивести з ладу важливі життя людини комунікації. Це може бути водопровід чи електричні мережі. Якщо гризун наляканий або йому загрожує небезпека, він може напасти на людину.

Розвинений інтелект і здатність розмноження робить щурів дуже небезпечними ворогами людини. Тому до вибору методів дератизації необхідно підійти ґрунтовно, адже недбале використання отрут або сильнодіючих речовин може призвести до отруєння ваших близьких або домашніх вихованців. Ми рекомендуємо звернутися до фахівців з великим досвідом

Наша компанія працює з передовими препаратами муміфікуючої дії. Після того, як гризун вживе отруту, і вона подіє. Оболонка просто висохне і не завдасть клопоту. Деякі отрути спеціально викликають ефект удушення, щоб тварина вийшла не свіже повітря, подалі від вашого будинку і там загинула.

Знищення мишей, щурів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами