+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Дезінфекція

знищення мікроорганізмів

Очищаємо від інфекцій будь-яке приміщення: житлове, офісне, медичне, спортивне, розважальне. Також опрацьовуємо транспортні засоби. Позбавляємо від плісняви та всіх видів грибка.

Дезінфекція – знезараження середовища, ліквідація небезпечних мікроорганізмів та їх токсинів, які провокують різні захворювання людей та завдають шкоди їхньому майну. Дезінфекція може бути профілактичною чи осередковою. Профілактична спрямована на мінімізацію ризиків забруднення та проводиться регулярно. Осередкове проводиться, коли забруднення вже має місце, і потрібно його ліквідувати і не дати поширитися. 

Засоби проведення дезінфекції – пара, ультрафіолетові промені, активні хімічні речовини, що спричиняють загибель патогенних мікроорганізмів. Вибір засобу дезінфекції визначається виходячи з умов навколишнього середовища, типу об’єкта, що обробляється, і виду збудника. Знезараження може проводитись у приміщеннях різного призначення, у салоні автотранспорту.

Dez Clean знищуємо всі види мікроорганізмів!
Звертайтесь уже сьогодні!

Послуги дезінфекції

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Віруси та бактерії тому і страшні, що є для людини невидимі. Періодична дезінфекція є запорукою здоров’я всіх членів вашої родини. Це особливо актуально в осінньо-зимовий період, коли виникає загроза застудних епідемій. Тому обробка приміщення якісними препаратами проводиться напередодні несприятливого періоду, щоб надійно захистити її мешканців.

Дезінфекція повинна завжди проводитися після смерті в будинку людини або домашньої тварини, оскільки виникає серйозна небезпека життю та здоров’ю всіх, хто перебуває у приміщенні.

Також, вона необхідна, після одужання людини, яка перенесла серйозне вірусне або інфекційне захворювання. Або коли його перевезли для лікування до лікарні. У такому випадку, в будинку можуть залишитися збудники інфекцій і необхідне їхнє повне знищення.

Дезінфекція дозволяє позбавитися всіх сторонніх запахів у квартирі, таких як запах вогкості, який не йде навіть з постійними провітрюванням.

Самостійно провести якісну обробку житла просто неможливо. Побутові препарати, які є у вільному продажу, не просто токсичні, а й малоефективні. З ними ви просто втратите час, намагаючись провести в будинку якісну дезінфекцію. До того ж, вартість самостійної обробки практично дорівнює виїзду професіоналів.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами