+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення молі

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

За роки роботи Dez Clean зміг виробити унікальні механізми проведення процедур зі знищення молі, які дозволяють нам впоратися з будь-якими завданнями незалежно від їх складності. Серед відмінних переваг компанії можна назвати такі:

– Великий досвід роботи. Ефективна боротьба з міллю неможлива без наявності спеціальних знань та навичок, які є у наших спеціалістів. Уважне вивчення приміщення та особливості розмноження молі дозволяє нам підібрати найбільш оптимальний метод боротьби з нею;

– У процесі роботи використовуються безпечні для людини та свійських тварин препарати;

– Надання гарантії. Ми впевнені у високій якості послуг, тому без проблем надаємо гарантію того, що в найближчому майбутньому в приміщенні знову не з’явиться моль.

Можете не хвилюватися, що після обробки залишаться сліди дезінсекції. Ми зможемо вивести міль, не завдаючи при цьому шкоди приміщенню, одягу та іншим предметам інтер’єру.

Обробка від молі має проводитися відразу після виявлення проблеми. Не можна відкладати цей процес, оскільки доросла особина може відкладати близько 500 личинок. За короткий проміжок часу кількість молі починає збільшуватися в геометричній прогресії, що ускладнює процес боротьби з нею і згубно вплине на стан речей.

Більшість людей при виявленні комах-шкідників намагаються позбавитися їх народними способами, проте такі методики не дають результату. Навіть якщо вдасться зменшити кількість паразитів, через деякий час вони знову з’являться і вже подібні методики вдруге не дозволять їх усунути.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечна міль

Міль – це комаха зі складним життєвим циклом. За своє недовге життя – всього два-чотири тижні – воно проходить наступні стадії:

Біле яйце – Личинка – Лялечка – Метелик (імаго).

Найбільших збитків завдають не дорослі особини, а ненажерливі маленькі черв’ячки, здатні під час зростання з’їсти в десятки разів більше за свою вагу. Саме вони псують цінні плодові дерева, тканини та харчові запаси. Зіпсовані черв’яками речі залишається тільки викинути, те саме стосується заражених ними сипких продуктів харчування.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Не рекомендуємо знищувати міль самостійно

Вивести повністю міль самостійно – не просто складно, а практично неможливо. Вона поселяється в темних куточках, ховається в дрібних щілинах. Слід пам’ятати, що міль дуже живуча і швидко виробляє імунітет до хімічних препаратів. Тому поступова обробка від комах різних частин житла не буде ефективна. Діяти потрібно швидко, грамотно та з використанням найсучасніших методів та обладнання. Проводити обробку хімічними засобами самостійно не рекомендується, оскільки є небезпека отруєння небезпечними, неякісними хімікатами.

Огляд проблемної ділянки та аналіз обстановки. Наші співробітники виявляють місця, де мешкають кліщі, і оцінюють ступінь поразки. Від площі та зараженості багато в чому залежить специфіка проведення обробки та її вартість.

Визначення виду комахи. У результаті дослідження працівники встановлюють різновид кліща. Це необхідно для того, щоб підібрати оптимальний засіб для впливу на паразитів. Комахи можуть по-різному реагувати на препарати.

Основний етап. Фахівці розпорошують діючу речовину на ділянці у вибраній концентрації. Обов’язково проводиться обробка периметра. Це дозволяє запобігти повторному заселенню кліщів від сусідів. Ми надаємо гарантію на свої послуги та здійснюємо постійний моніторинг стану ділянки. Для максимального ефекту обробку слід робити двічі на рік: першу – з середини квітня до кінця червня, а другу – у серпні.

Методи обробки

Найкраще в обробці будинку від різних видів молі зарекомендували себе дезінсекція та фумігація.

Дезінсекція молі проводиться з використанням генераторів холодного та гарячого туману. Методи дозволяють знищити, у тому числі, і від личинок комах. Обробка відбувається швидко і потребує мінімальної підготовки до приїзду спеціаліста. Наші співробітники самі визначать осередки шкідника. При дезінфекції від харчової молі, як і інших видів комах, способами холодного і гарячого туману, не відіграє ролі який саме тип шкідника. Крім цього, методика дозволяє попутно знищити інших шкідників, а також ряду вірусів та бактерій.

Фумігація особливо актуальна у дерев’яних будинках, котеджах, елінгах тощо. має високу ефективність при знищенні харчової молі. Також може застосовуватися і на відкритих ділянках, для обробки садової молі.

Для молі абсолютно не важливий санітарний стан квартири. Моль однаково зустрічається у бараках та елітному житлі. Найголовніше для молі – це велика кормова база.

Часті запитання

Час робіт залежить від площі квартири, виду послуг та кількості меблів. Зазвичай обробка приміщення площею 100 м2 займає 30-40 хвилин.

У квартиру можна буде повернутися через 2–3 години (1–2 години – експозиція та 1 година – провітрювання).

Знищення молі

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами