+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення вірусів та бактерій

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Професійне знищення хвороботворних бактерій та вірусів

Оскільки самостійне знищення бактерій та вірусів найчастіше не приносить потрібного результату, краще одразу звернутися до професійної служби дезінфекції. Фахівці нашої компанії мають всі необхідні навички та досвід роботи.

Ми проводимо професійну санітарну обробку у всіх видах приміщень. Ми гарантуємо повне знищення патогенних мікроорганізмів. Окремо у нас можна замовити дезінфекцію приміщень та транспорту від коронавірусу.

Коли проводиться дезінфекція від бактерій та вірусів

Поширення мікробів, вірусів та бактерій найчастіше відбувається у забруднених приміщеннях з великою кількістю пилу та підвищеною вологістю повітря. Бактерії, віруси та інші хвороботворні мікроорганізми переносяться домашніми вихованцями, комахами, гризунами, а також передаються від хворої людини до здорової. Багато мікроорганізмів можуть тривалий час жити в повітрі та на будь-якій поверхні (меблі, дверні ручки, підвіконня та ін.).

Приватним особам варто звернутися до послуг дезінфекції у разі виявлення у сім’ї заразного інфекційного захворювання. Юридичні особи повинні регулярно проводити санітарну обробку на своїх об’єктах.

Наша компанія проводить санітарну обробку таких видів об’єктів:
Квартири та приватні будинки;
Офіси;
Складські та виробничі приміщення;
Пункти комунального харчування;
Школи, дитячі садки та інші освітні заклади;
Магазини та ринки;
Садові ділянки;
Транспорт.

Обробці підлягають усі контактні поверхні, техніка (наприклад, холодильні камери). Також ми досягаємо повного знезараження повітря від патогенних мікроорганізмів.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Як проходить дезінфекція приміщень?

На самому початку проводиться ретельний огляд об’єкта, визначається вид хвороботворних мікроорганізмів, області, заражені бактеріями, та ступінь інфікування приміщення. За підсумками обстеження наші співробітники визначать план санобробки, підберуть препарати та їхнє дозування.

До прибуття дезінфекторів має бути проведена наступна підготовка:
Всі вікна та двері щільно зачиняються.
З приміщення необхідно видалити всіх людей та свійських тварин.
Продукти та засоби особистої гігієни необхідно прибрати в шафку.
Меблі бажано відсунути від стін.
Оргтехніку слід накрити тканиною, що не промокає.
Дезінфекція буває профілактичною, поточною та заключною. Профілактичну санобробку регулярно влаштовують у магазинах, школах, дитячих садках, на виробництві та в транспорті для запобігання поширенню небезпечних захворювань. Поточна та заключна обробки потрібні у разі виявлення хворих.

Санітарну обробку проводять досвідчені фахівці, які добре знають свою справу. Тривалість та кількість обробок визначається індивідуально у кожному конкретному випадку. Як правило, це залежить від площі об’єкта та ступеня інфікування.

Знищення вірусів та бактерій

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами