+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення кліщів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Ці комахи відносяться до членистоногих і мають середній розмір від 0,1 до 0,5 мм. Наразі відомо понад 50 тисяч їх видів. Вони прокидаються у квітні і продовжують бути активними до останньої декади жовтня. Кліщі живляться кров’ю людей та тварин. Раніше вони жили лише в лісах або на полях, тепер їх все частіше можна зустріти на дачних ділянках, в селищах або поряд з міськими дорогами. Кліщі не нападають у загальноприйнятому значенні цього слова. Вони сидять практично без руху на траві, кущах чи нижніх гілках дерева. Коли хтось йде повз і зачіпає їх, то вони падають на того, хто проходить, і починають паразитувати на його тілі. Комахи смокчуть кров два-три тижні, збільшуючись у розмірі кілька разів. При цьому діаметр черевця може досягати 20 мм. 

Відомі й інші разючі факти про ці паразити:

– відрізняються високою живучістю. Вони можуть до кількох років обходитися без їжі і це ніяк не позначається на їхньому здоров’ї;
– потрапивши на тіло, не відразу впиваються в нього, а шукають м’якіші тканини. Цей процес займає до 15 хв. У різних видів кліщів є свої улюблені місця на тілі;
– здатні до одностатевого розмноження;
– можуть примусово зупиняти розвиток на будь-якій стадії, включаючи личинки. Це підвищує їхню живучість і робить більш небезпечними;
– кусають безболісно. Ця особливість обумовлена наявністю в слині речовин, що анестезують.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечні кліщі

Небезпека цих комах у тому, що від них легко заразитися різними захворюваннями. Без правильного та своєчасного лікування дорогими препаратами постраждалий може стати інвалідом або загинути. Для інфікування здорової людини або тварини буває достатньо лише одного укусу. Кліщі можуть бути переносниками:

– бореліозу;
– кліщового енцефаліту;
– туляремії;
– плямистої лихоманки;
– висипного тифу та інших хвороб.

Щеплення існує лише від кліщового енцефаліту, але зробити його можна тільки в місцевості з епідеміологічною ситуацією. Заздалегідь визначити ступінь небезпеки кліща неможливо. Навіть якщо конкретна комаха не переносить жодної інфекції, її укус може викликати подразнення на шкірі та виражену алергію. Найчастіше витягти паразита, що присмоктався, дуже складно, тому відвідати лікаря в будь-якому випадку доведеться. Запобігти можливим проблемам допомагає щорічне знищення кліщів силами професіоналів.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Як ми працюємо

Наша компанія проводить знищення кліщів на приватних об’єктах за допомогою сучасних препаратів та якісного обладнання. Завдяки багаторічному досвіду ми знайомі з усіма нюансами цієї відповідальної процедури. Робота здійснюється за актуальними стандартами та правилами безпеки. Зробити виклик можна цілодобово у будь-який день тижня. Знищення паразитів відбувається у кілька етапів.

Огляд проблемної ділянки та аналіз обстановки. Наші співробітники виявляють місця, де мешкають кліщі, і оцінюють ступінь поразки. Від площі та зараженості багато в чому залежить специфіка проведення обробки та її вартість.

Визначення виду комахи. У результаті дослідження працівники встановлюють різновид кліща. Це необхідно для того, щоб підібрати оптимальний засіб для впливу на паразитів. Комахи можуть по-різному реагувати на препарати.

Основний етап. Фахівці розпорошують діючу речовину на ділянці у вибраній концентрації. Обов’язково проводиться обробка периметра. Це дозволяє запобігти повторному заселенню кліщів від сусідів. Ми надаємо гарантію на свої послуги та здійснюємо постійний моніторинг стану ділянки. Для максимального ефекту обробку слід робити двічі на рік: першу – з середини квітня до кінця червня, а другу – у серпні.

Методи обробки

Для знезараження території спеціалісти служби дезінсекції використовують:
– холодний туман;
– гарячий туман.

Холодний туман підходить для слабкого та сильного зараження. Це бюджетний та простий варіант, на знезараження не потрібно багато часу. Отрутохімікати, які застосовуються для обробки, відносяться до щадних.

Гарячий туман – це поєднання отрути та температури. Під впливом цих двох чинників гине навіть велика популяція. Для обробки майстер вибирає потужні інсектициди, а час експозиції препарату збільшується до восьми годин. Гарячий туман коштує дорожче за холодний. Це потужний та результативний, але дорогий метод.

Щоб замовити знищення кліщів, телефонуйте нам або залишайте онлайн-звернення. Спеціаліст приїде на об’єкт, порадить метод знезараження та проведе дезінсекцію.

Часті запитання

Позбутися кліщів назавжди неможливо на відкритій ділянці, оскільки кліщі переміщаються з місця на місце. Але препарати для обробки зберігаються на поверхнях тривалий час, що спричиняє загибель комах. Тому регулярні обробки можуть виключити ризик укусу кліща.

Рекомендуємо проводити обробку при підвищенні температури повітря, починаючи з середини весни, коли заморозки вже позаду. Якщо літо видалося спекотне, можна проводити обробку кілька разів, оскільки можлива спалах активності кліщів.

Використовуємо лише препарати 4 класу безпеки. Вони підходять для професійного використання та мають повну сертифікаційну документацію. Препарати не токсичні для дітей та дорослих, не завдають шкоди домашнім вихованцям. Якщо ви не хочете контактувати з хімікатами, приміщення можна звільнити на два дні після обробки.

Знищення кліщів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами