+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення бліх

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Самостійне знищення мурах, бліх, тарганів та клопів – справа складна. Вам необхідно обробити всі поверхні (особливо кухонні, що контактують з продуктами харчування), почистити та вибити килимові покриття, випрати в гарячій воді штори та домашній текстиль, обробити м’які меблі. Щоб позбавитися від постільних бліх, особливу увагу необхідно приділити білизні, включаючи матрац. Це потребує значних зусиль та не гарантує позитивного результату.

Інша справа – служба зі знищення бліх. Швидко, якісно і за один раз професіонали позбавлять житло будь-яких паразитів, комах та гризунів. Крім того, професійні послуги:

– Гарантують результат та тривалий, стійкий ефект.
– Використання сильнодіючих, але нетоксичних засобів. Звичайного провітрювання достатньо, щоб ні люди, ні ваші тварини не постраждали.
– Прийнятна вартість знищення бліх у квартирі, так як самостійна боротьба з комахами може бути дуже дорогою (інсектициди, ветеринарні засоби, ліки у разі захворювання чи алергічні реакції).
– Комплексні пропозиції послуг, що допомагають позбутися і інших проблем: цвілі, нашестя мишей та щурів, розмноження мікробів та вірусів.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечні блохи в квартирі?

Блоха являє собою дрібну м’ясоїдну комаху. Їжею для бліх служить кров живих організмів, включаючи людину. Сьогодні відомо понад тисячу видів блошиної родини. Найбільш небезпечними з них є особини, які паразитують на людині, собаках та щурах. Крім подразнення шкіри від укусів створюється ризик зараження небезпечними захворюваннями.

Тривалість життя блохи становить близько тисячі днів. За цей час самка відкладає до п’яти сотень яєць. Важливо оперативно провести санітарну обробку (знищення бліх) зараженого об’єкта. Особлива складність полягає в необхідності витягти бліх, що мешкають в шерсті домашнього вихованця. У заміських та багатоквартирних будинках ретельно слід дезінфікувати підвальні приміщення.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Звідки беруться у квартирі блохи?

Перш ніж блоху вивести, необхідно зрозуміти, як ця комаха потрапила до будинку. Шляхів може бути кілька:

– Занести у квартиру із взуттям. Заносяться не самі блохи, а їх яйця, що пристали до підошви.
– Разом із свійськими тваринами. Якщо у квартирі проживає собака, кіт, будь-яке його спілкування поза домом з іншими тваринами призводить до взаємного обміну бліхами.
– Від сусідів. Якщо сусіди в багатоквартирному будинку не можуть вчасно вивести блоху, то ці комахи поступово розселяться по суміжних квартирах.
– З підвальних чи горищних приміщень. Якщо в будинку є підпілля і горище, і в них мешкають щури, то нашестя бліх неминуче.

Методи обробки

Дезінфекція приміщення від бліх проводиться за допомогою сучасного обладнання. Ми гарантуємо його справність та ефективність. Спеціаліст самостійно підбирає метод роботи. За потреби може комбінувати їх між собою.

Метод холодного туману. За допомогою генератора туману робочий склад подається під тиском в навколишній простір. Температура речовини наближена до температури приміщення. Метод ефективний, дозволяє швидко усунути всіх комах. Мікрочастинки просто проникають у важкодоступні місця, під меблі, в щілини, не залишаючи комахам не єдиного шансу.

Метод гарячого туману. Генератор розпорошує препарат під тиском, нагріваючи його. Висока температура дозволяє діючим речовинам підвищувати свою ефективність. Найчастіше використовується у боротьбі з комахами. Ефективний проти всіх типів комах. Мікрочастинки довгий час залишаються у повітрі, осідаючи на поверхні. Туман розносить активні речовини по приміщенню, проникаючи у щілини, тріщини, важкодоступні місця. Наші дезінсектори проводять процедуру швидко, професійно.

Фахівець підбирає метод боротьби після огляду об’єкта та оцінки чисельності популяції. Не намагайтеся проводити самостійну обробку. Процедура виявиться неефективною у 90% випадків. Крім того, багато побутових препаратів від комах викликають у бліх звикання, після чого боротися з ними стає складніше.

Часті запитання

Блохи – це безкрилі комахи, які харчуються кров’ю жертви. Укуси бліх дуже болючі для людей та тварин. Вони викликають алергію, пригнічений стан, призводять до втрати ваги. При укусі блохи можуть переносити збудників смертельних людини захворювань, є переносниками яєць гельмінтів (паразитичних черв’яків, що у організмі людини), зокрема. та глистів. Якщо Ви відчуваєте, що у Вашому будинку з’явилися блохи, рекомендуємо одразу ж звернутися до служби дезінфекції для вчасного знищення цих шкідників.

Визначальними факторами є площа об’єкта та ступінь зараженості. В середньому обробка від бліх однокімнатної квартири займає 30-40 хв. Ми виготовляємо робочий розчин шляхом змішування препарату з водою в потрібних пропорціях і проводимо розпилення по всій поверхні приміщення, що обробляється. Препарат рівномірно лягає на поверхню і справляє нищівну дію при контакті з комахою.

Собачі, котячі, щурі бліхи передаються людині шляхом прямого контакту з тваринами. Блохи можуть стрибати на відстань до 1,5 м у довжину, тому легко можуть перебратися з вовни тварини на людину. Котячі блохи передаються людині втричі частіше, ніж собачі.

Знищення бліх

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами