+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення ос та шершнів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Захистіть власне життя, своїх дітей та домашніх тварин!

За роки роботи ми стикалися з безліччю ситуацій, коли оси та шершні ставали причиною великих проблем, а іноді й трагедій.

Декілька укусів шершні можуть призвести до загибелі людини, домашньої тварини — собаки, кішки, кролика та інших. Під час укусу шершень упорскує приблизно пів чайної ложки отрути ацетилхоліну. Така кількість навіть за разового укусу може призвести до смерті людини з алергією на компоненти отрути, про яку зазвичай не підозрюють.

Навіть у здорової людини один укус шершня викликає нездужання протягом 10-12 днів, головний біль, підвищення температури, перепади тиску. Якщо шершень потрапляє жалом до кровоносної судини, отрута миттєво поширюється по тілу, руйнує стінки судин, потрапивши у головний мозок, він здатний викликати інсульт.

Важливо! Репелентів, які відлякують шершнями, не існує!

 

Обробка ділянки від ос та їх гнізд – абсолютна необхідність для тих сімей, де є алергії. Укус оси здатний викликати бурхливу алергічну реакцію аж до набряку Квінке та смерті.

Приблизно у 3% людей укус оси викликає дестабілізацію пульсу, запаморочення, нудоту, блювання, утруднення дихання, втрату свідомості. Якщо ви раніше без особливих проблем переносили осині укуси, то немає гарантії, що зараз не виникне проблем.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечні оси та чому варто проводити обробку від них?

Оси вирізняються підвищеною агресивністю. Щоб атакувати жертву, їм не потрібен особливий привід: достатньо помахати рукою біля гнізда або використовувати різкий аромат. Наявність ос на дачі або на ділянці може призвести до негативних наслідків:

Напад комах. Укуси ос дуже болючі. Напад цілого рою або лише однієї оси можуть спровокувати розвиток алергії та шоку. 

Знищення дерев’яних конструкцій. Оси будують вулики із целюлози, яку роблять самі. Для цього вони використовують деревину, яку розгризають сильними щелепами.

Псування врожаю. Комахи не проти поласувати солодкими плодами та ягодами на дачних ділянках. Що більше ос на ділянці, то більше врожаю вони знищать.

Знищення корисних комах. Оси – хижаки. Вони харчуються не лише фруктами та плодами, а й різними комахами. Паразити знищують бджіл та інших комах, які захищають ваш сад. 

Шкідники дуже швидко розмножуються. Їхні гнізда можуть мати величезні розміри. Чим більше гніздо, тим більше паразитів. Більше того, оси вкрай настирливі. Знищивши їхнє гніздо, будьте готові до того, що незабаром на його місці з’явиться нове. Наша служба знищення ос допоможе вам забути про проблему.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Підготовка до дератизації

Дератизація від кротів не потребує ретельної попередньої підготовки. Рекомендується прибрати з ділянки весь інвентар, звільнивши місце для роботи спеціалістів. Закрийте або видаліть резервуари з водою. Захистіть доступ на територію для дітей, домашніх тварин. Якщо на ділянці висока трава – скосіть її. Фахівець має бачити нори кротів. Також подбайте про те, щоб на території не було сміття та інших предметів, які можуть ускладнити процес дератизації.

Середній час проведення заходів – 60 хвилин. Може змінюватися в залежності від площі території, що обробляється.

Після проведення обробки не потрібне проведення очисних заходів. Використовувати ділянку за призначенням можна через 3-24 години після завершення обробки.

Методи обробки

Биологические способы

Подразумевают уничтожение кормовой базы, включающей личинок, червей, взрослых насекомых и даже лягушек. Прибегать к таким радикальным методам нужно с особой осторожностью, так как велик риск нанесения вреда культурным растениям. В некоторых случаях можно использовать собак норных пород, обученных на отлов кротов. Также помогают природные репелленты, которые своим резким запахом отпугивают вредителей. Высокую эффективность демонстрируют высаженные нарциссы, чеснок, бобовые культуры.

Механические методы

Сюда входят различные капканы и ловушки для ловли кротов. Это самый негуманный способ, так как редко удается поймать зверя живьем. Могут использоваться специальные кротоловки, которые продаются в магазинах. К народным методикам относят засыпание стекла в кротовины, закапывание сеток под газон, установку преград из шифера по периметру участка.

Химические

Ядовитые приманки, разложенные в кротовых ходах, могут дать хороший результат. Крот является насекомоядным, привыкшим поедать червяков и личинок, поэтому на отравленную еду может не обратить внимания. Однако цена уничтожения кротов может стать слишком высокой, если отраву случайно съест домашнее животное.

Акустические

Промышленностью сегодня выпускается большое количество отпугивателей, работающих по принципу генерации ультразвука. Эти электронные устройства питаются от аккумуляторной или солнечной батарейки. Они издают тончайший писк, который не воспринимается человеческим ухом. Для паразитирующих животных этот звук крайне неприятен, вызывает чувство опасности и заставляет покинуть территорию.

Также, вывести кротов на даче поможет применение веществ с резким запахом. Ветошь или пакля, пропитанная керосином и помещенная в кротовый ход, воздействует на чуткое обоняние слепых зверьков. Прогнать взрослых особей поможет мазут, нафталин, касторка, хлорка и даже гниющие головы селедки. В последнем случае людям, проживающим на участке, тоже придется проявить терпение, чтобы выдержать подобные «ароматы».

Часті запитання

Укус оси – неприємна подія, яка по-різному діє кожного.
Шкода від укусу оси проявляється такими симптомами:
1. З’являється набряклість та запалення у місці укусу, відбувається руйнування тканин та стінок судин.
2. Виникають болі, що викликають сильний свербіж у ураженому місці.
3. Людина страждає від нездужання різної тяжкості та підвищення температури тіла.
4. Можуть виникнути кропив’янка та головний біль. У тяжких ситуаціях відбувається сильна інтоксикація. При сильній алергії на осиний укус постраждалої людини важливо терміново показати лікареві, щоб вчасно надати йому медичну допомогу.

У оси жало є, але через свою будову (жало оси гладке) вона його ніколи не залишає. Місце укусу необхідно охолоджувати протягом 30 хвилин, щоб зменшити набряк. Це сприяє меншому всмоктування отрути в організм. Також рекомендується прийняти ліки, які запобігають алергії та блокують дію отрути оси. До таких належать: феністил, псилобальзам місцевої дії.

На видалення одного гнізда йде 30-45 хвилин, не враховуючи часу його пошуку (найчастіше це швидкий процес). Після виявлення “джерела” ми виготовляємо робочий розчин шляхом змішування препарату з водою у потрібних пропорціях та розпорошуємо його на осине гніздо. Через 15-20 хвилин більшість комах гине. Після цього гніздо знімається та утилізується.

Знищення ос та шершнів

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами