+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Фумігація

Наша компанія пропонує послугу – фумігація по всій території України.

Фумігація – це санітарна обробка об’єкта за допомогою спеціальних пристроїв та препаратів. Фуміганти, що застосовуються у приміщенні – абсолютно безпечні для людини та свійських тварин. Саме тому цю послугу рекомендується проводити на наступних об’єктах:

Квартири;
Дачі;
Місця громадського харчування;
Технічні споруди;
Складські приміщення;
Виробничі території;
Великі гуртожитки та місця спільного проживання.

Фумігація гарантовано встановить необхідний санітарний стан, на території, де буде застосовуватися.

При фумігації отруйні гази і пари, впливаючи на шкідливих комах та викликають їхню загибель. Ефект процедури залежить від властивостей об’єкта, ступеня. зараженості та фумігантів. Наша компанія пропонує послугу – фумігація по всій території України. У нас працюють високо – кваліфіковані майстри своєї справи, які щороку проходять сертифікацію. У своїй роботі ми використовуємо тільки найновіші технології та інструменти, а також дорогі препарати високої якості.

Послуги фумігації

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Наші клієнти

Власники приватних будинків та ділянок

Власники приватних квартир

Ресторани, кафе, столові та інші заклади

Склади, підприємтва та виробничі приміщення

Найчастіше послуги фумігації потрібні для збереження продуктів харчування, деревини, речей чи промислової продукції. Також препарат розпорошують у закритих зонах та на відкритому просторі для знищення та відлякування комах. Вплив низхідними повітряними потоками дозволяє одночасно обробити великі ділянки і забезпечити якісний, тривалий захист від зовнішнього впливу. Фумігація безпечна для продуктів харчування та вантажів, що перевозяться.

Фумігація належить до ефективних заходів, призначених для знищення шкідників паразитів, збудників хвороб та інфекції. Найпоширенішими місцями обробки є бібліотеки, склади, трюми вантажних суден, приміщення, де зберігаються рослини, харчові матеріали, книги, вироби з хутра або робочий одяг.

Якщо вчасно не зробити обкурювання предметів за допомогою хімічних речовин, що розпорошуються, то можлива велика фінансова шкода, крім прямої шкоди для життєдіяльності людини. Під час перевезення харчових вантажів (зернові, борошно, напівфабрикати) знезараження фумігацією допомагає боротися зі шкідливими бактеріями, комахами-шкідниками, їх лялечками та личинками. Фумігація в бібліотеках необхідна для збереження безцінних фоліантів та науковців, а на швейних фабриках неможливо боротися з міллю та іншими шкідниками без фахівця з компанії дезінсекції. Особливо затребувана останнім часом стала послуга з фумігації зерна.

Що стосується процесу знезараження об’єктів, то це можуть бути сховища та склади, включаючи приміщення підприємств сільськогосподарської, текстильної та деревообробної галузей.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами