+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення грибку та плісняви

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Фахівці нашої компанії з дезінфекції забезпечують максимально ефективне видалення плісняви та грибка у квартирі. Наші препарати абсолютно безпечні для людини та домашніх тварин. Кожен наш засіб сертифікований.

Співробітники нашої компанії уважно оцінять площу поширення спор, виберуть спосіб обробки, розрахують дозування препарату для повного знищення плісняви. Один з основних методів обробки – метод холодного та гарячого туману.

Для максимально ефективного знищення плісняви проводиться попереднє очищення та обробка.

Ми користуємося найсучаснішим обладнанням, завдяки чому препарати забезпечують не лише поверхневе видалення плісняви у квартирі. Обробка призводить до повного знищення спор у повітрі, у глибині стін та меблів.

Усі наші роботи супроводжуються гарантією. Перед тим, як розпочати проведення робіт з дезінфекції у вашому приміщенні або у підвалі, ми укладаємо з вами договір. Ви підписуєте згоду на проведення робіт, а також згоду на обробку персональних даних.

Ціни на наші роботи можна знайти в меню сайту або дізнатися по телефону. Також ви можете залишити повідомлення у формі зворотного зв’язку, і наші співробітники розкажуть вам все, що вас цікавить.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Чим небезпечний грибок?

Головний ворог людини – це спори, якими розмножується грибок. При попаданні на шкіру вони провокують розвиток дерматитів, які дуже складно піддаються лікуванню. Страждає також дихальна система: при тривалому знаходженні в зараженому приміщенні може з’явитися не тільки алергія, а й астма. 

Бувають випадки, коли у людей уражаються очі, виникають незрозумілі головний біль і навіть ревматичні захворювання. Тому так важливо запобігти розвитку міцелію, а якщо він уже утворився, якнайшвидше позбутися його.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Де можна знайти плісняву в квартирі?

Цвілеві гриби надзвичайно живучі. Їх можна знайти де завгодно. Якщо цвіль завелася в продуктах, її необхідно негайно позбутися.

Плісневі гриби в квартирах можна знайти в наступних місцях:

– Поверхня стіни в кімнаті. Особливо уважно шукайте пліснявий гриб на стінах під шпалерами. Найчастіше схильні до зараження квартири на перших поверхах, тому в них постійно тримається підвищена вологість.
– Поверхні плитки у ванній кімнаті. Ванну кімнату цвілевий гриб особливо любить. Часто мешкає і на стелях.
– Стіни, стеля та підлоги на кухні, особливо біля мийки та під вікном.
– Крім того, самі спори плісняви та грибка можуть жити в повітрі, потрапляючи в дихальні шляхи людини та завдаючи шкоди її здоров’ю

Методи обробки

Як базові принципи використання сучасних технологій зі знищення цвілі, фахівці відзначають деякі особливі методики дезінфекційного професійного втручання (обробки), які особливо показово застосовуються найнадійнішими та найспішнішими санітарно-епідеміологічними компаніями, які існують на вітчизняному ринку санітарного обслуговування:

Генерація гарячого туману. Модифікація технології фумігації, використовує стандартний принцип фумігаційної обробки, який генерує хмару активних хімічних речовин, що мають всепроникний і нищівний ефект. Завдяки фумігації, а також одному нововведенню, генерація гарячого туману вражає ефективно і швидко знищує плісняву в місцях конкретного поширення. За допомогою генерації гарячого туману, дезінфекція від плісняви пройде на максимально ефективному рівні та вся інфекція буде знищена.

Генерація холодного туману. Друга модифікація технології фумігації активно застосовує метод фумігації. Однак при цьому не використовує струмінь гарячої пари, що помітно відрізняють його від генерації гарячого туману. При цьому варто відзначити, що генерація холодного туману анітрохи не поступається генерації гарячого туману. Що позитивно впливає на боротьбу з пліснявою.

Газація. Технологія оперативної обробки, яка не залишає шансів на виживання, жодній плісняві. Справа в тому, що газація як технологія санітарно-епідеміологічного комплексу видалення плісняви застосовує наступний принцип. На початку вона просто генерує хмари активних хімікатів, які повністю заповнюють весь простір приміщення, а після цього починається хімічна обробка та знищення мікроскопічних спор цвілі, які вже не можуть поширюватися по території всього приміщення. Саме тому газація застосовується як найбільш успішна та практична методика боротьби. Особливо якщо справа стосується мікроскопічних паразитів

Часті запитання

Потрапляючи в дихальну та кровоносну системи, спори плісняви можуть викликати ряд захворювань (лейкоз, рак, астма, алергія, гайморит тощо). Крім того, при розмноженні грибок виділяє леткі органічні сполуки, які мають специфічний запах і становлять серйозну загрозу здоров’ю людини. Наслідки можуть бути різними. Насамперед, це алергічні захворювання шкіри (дерматози, мікози) і захворювання дихальних шляхів (нежиті, кашель, аж до бронхіальної астми), що важко діагностуються і важко піддаються лікуванню, захворювання опорно-рухового апарату, головні болі, нудота, запаморочення і навіть виснаження. Схильні до цих хвороб, насамперед, діти, люди похилого віку і люди з ослабленим імунітетом.

При обробці ми використовуємо лише сучасні, сертифіковані препарати четвертого класу мало небезпечних речовин. До цього класу небезпеки належить, наприклад, рідина для миття посуду фірми Fairy. Препарати повністю нешкідливі для людини та свійських тварин, для квітів та будь-якого типу рослин. Крім дезінфікуючих властивостей, препарати мають хороші миючі та дезодоруючі властивості, що дозволяють поєднувати очищення оброблюваних поверхонь з їх дезінфекцією, при цьому не псують оброблювані поверхні, не знебарвлюють тканини.

Перед тим, як проводити дезодорацію приміщення, необхідно здійснити дезінфекцію. Обробка однокімнатної квартири займає приблизно 30 хвилин. Після проведення дезінфекції необхідно почекати 40 хвилин, доки препарат осяде та почне діяти. Після чого можна проводити дезодорацію, яка за часом займає стільки ж, скільки дезінфекція. Загальний час, витрачений на всі дезміри в однокімнатній квартирі, складе близько 1,5-2 годин.

Знищення грибку та плісняви

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами