+38 (096) 124 78 91
+38 (050) 644 29 40

Знищення мурах

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Чому варто звернутись до професіоналів?

Мурахи є переносниками збудників небезпечних захворювань. Через свій маленький розмір вони можуть проникнути будь-куди. Вони повзають як по продуктах харчування, так і по фекаліях чи відходах, так що є переносниками на своїх лапах і тілі патогенних мікроорганізмів. До того ж у разі небезпеки вони можуть дуже болісно кусатися. Мурахи псують харчові продукти, а також знищують культурні рослини. Можуть пошкодити навіть будівельні конструкції, якщо живуть у перекриттях, під обшивкою, утеплювачі. Вони докучають людям і домашнім вихованцям навіть просто своєю присутністю.

Причини появи мурах у будинку різні, але в будь-якому випадку необхідно боротися з дрібними шкідниками. Самі вони не підуть, поки умови залишатимуться для них сприятливими, а колонія при цьому може розростатися у сотні разів.

Самостійна боротьба із мурахами малоефективна. Гніздо мурах зазвичай приховано від очей людини, саме там знаходиться матка, яка швидко відтворює популяцію. Знищити робочих мурах мало, потрібно убити всіх комах і найголовніше – матку. Використання хімікатів для дезінсекції потребує обережності та уважності. Найпоширеніша крейда або спреї від комах, що продаються в магазинах, можуть виявитися марними і неефективними. Народні засоби тільки відлякують комах, але не знищують їх назавжди. Поки ви намагаєтеся боротися зі шкідниками своїми руками, їх кількість лише збільшуватиметься. Тому краще не зволікати, а відразу ж звернутися за допомогою.

Щоб гарантовано знищити мурах, звертайтеся до професіоналів Dez Clean. Ми професійно обробляємо квартири, будинки, офіси, склади та інші приміщення від мурах та інших комах, а також надаємо послуги з дератизації та дезінфекції.

Термінові виїзди

Сучасне обладнання

Сертифіковані препарати

100% гарантований результат

Як відбувається дезінсекція на дачній ділянці?

Послугу дезінсекції виконують на дачі або на будь-якій прибудинковій ділянці. Це необхідне збереження врожаю. Після проведення цієї послуги проблеми з мурахами будуть вирішені. Вони не зможуть пробратися до приміщення та зіпсувати вам продукти. Колонії мурах більше не пошкоджуватимуть ваші овочі, фрукти, дерева, квіти.

Дезінсекція на ділянці відбувається так:

– Ми отримуємо заявку від клієнта та відправляємо туди своїх співробітників;
– Фахівці проводять обробку дерев;
– Ретельно досліджують та обробляють клумби, чагарники, ґрунт;
– Також виконується обробка і самої оселі.

Знищення мурах виконується безпечними препаратами. Ви можете не хвилюватись за здоров’я своїх домашніх тварин. Від колонії мурах не залишиться і сліду через кілька днів після обробки.

Надаємо послуги для фізичних та юридичних осіб

Звідки беруться мурахи?

Мурахи у приміщенні ніколи не накопичуються в одному місці. При огляді житла можна виявити безліч невеликих гнізд, які з’єднуються невидимими стежками. Саме особливість розселення ускладнює знищення мурах у будинку. Комахи вибирають для проживання місця, де темно, тепло та волого. Тому улюбленими зонами для них є:

– Кухні та комори, близькість продуктів харчування
– Простір під ванною, раковиною, сирі підвали
– За меблями, у горщиках з кімнатними рослинами
– 
Щілини в підлозі та фундаменті
– 
Простір за шпалерами, плиткою та плінтусами
– 
Побутова техніка та шафи з одягом.

Харчуються комахи переважно вуглеводами, тому солодкі та борошняні продукти, а також м’ясо та риба для мурах у пріоритеті.

Методи обробки

Наша компанія здійснює знищення домашніх мурах у квартирах та заміських маєтках вже багато років. Підбираємо метод впливу, виходячи зі ступеня зараження. Використовуємо ефективні та безпечні технології холодного та гарячого туману. Дані методи проникають у щілини та важкодоступні місця. Для обробки приміщень ми використовуємо сертифіковані препарати пролонгованої дії, які:

– Дозволяють на 100% винищити колонію живих особин та кладки яєць.
– Перешкоджають повторному заселенню колоній
– Приманюють і вбивають мурах, що сховалися.
– Заражають маток та личинок, запобігаючи розмноженню.

Всі інсектициди належать до 4 класу, безпечні для людей та свійських тварин. Знищення мурах будинку займає від 15-60 хвилин. Точний час залежить від величини колонії та складності доступу до місць проживання. При професійній обробці міграції комах виключено. Але якщо зараження вже поширилося по всьому будинку, ми рекомендуємо обробляти і сусідні квартири.

Наші фахівці проводять обробку квартир комплексно у всіх приміщеннях: кухні, ванній кімнаті, туалеті, коморах та житлових кімнатах. Обробляємо не тільки виявлені мурашники, а й плінтуси, дверні коробки, труби та інші можливі шляхи проникнення комах у житло. Коли боротьба з мурахами здійснюється на території заміських ділянок, співробітники служби виконують обробку як самих мурашників, так і стежок комах та всіх будов, розташованих на ділянці.

Знищення бліх

Гарантія результату

  • Якісні послуги
  • Бездоганнийрезультат
  • Гарантія на 12 місяців

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами

Залиште контакти

та ми зв'яжемось з вами